Winter Drift Lungau 2019

Sankt Michael im Lungau ~ Rakousko ~ Čt/Pá 31.1.-1.2.2019

 

DŮLEŽITÉ: S ohledem na velmi omezenou kapacitu akce prosím reagujte ideálně obratem,
rezervaci je třeba vyřešit v horizontu několika dnů!

Chcete dokonale ovládnout své auto, bez ohledu na typ pohonu, převodovky či karoserie? Máte zájem naučit se kontrolovat svůj automobil v každé situaci? Baví vás jezdit, hledat své limity i svého auta, bavíte se při jízdě bokem? Pokud zní odpověď ano, pak je tohle ideální možnost, jak strávit dva lednové dny. Smysl a cíl celé akce je v podstatě jednoduchý. Strávit se svými auty společně dva dny na upravené sněhové dráze a procvičit se pod dohledem trenéra v jízdě na sněhu a společně zažít řádné chvíle zábavy.

Sněhová aréna je situována do populární a oblíbené rakouské oblasti Lungau, nedaleko městečka Sankt Michael im Lungau.


Lokalizace sněhové arény na Google Maps

Program tréninku, přesněji řečeno celého pobytu je následující. Účastníci přijedou buď samostatně nebo v rámci společného přesunu z Čech do Rakouska. Kam přesně se jede je vidět z přiložené mapy, od českých hranic je to do Lungau 300 km. Ubytujeme se, pověčeříme a před(po večeti proběhne krátká rozprava, instruktáž, teoretické školení, prostě debata nad všemi základními a důležitými detaily a provozními věcmi.

Druhý den ráno se jede do sněhové arény, kde se bude jezdit, trénovat nejrůznější řidičské techniky, pilovat zimní styl jízdy. Po ukončení tréninku následuje přesun na hotel, odpočinek, večeře. Další den po snídani razíme opět směr arena a trénuje se až do odpoledne.


Zjednodušené schéma a situační nákres uspořádání dráhy. Dopoledne se jezdí na jedné smyčce, odpoledne na druhé. 

Pro koho je Snow Driving Lungau určený? V podstatě pro kohokoli… Pro kohokoli, kdo chce se svým autem jezdit na sněhu, chce ovládnout a zlepšit své řidičské techniky na nepřilnavém povrchu. A chce se královsky bavit v partě stejně zaměřených lidí. Nemáme žádná omezení ohledně aut, přijet lze s autem s jakýmkoli typem pohonu, motoru či paliva. Že se nedá jezdit bokem s naftovým SUVčkem? Nevěřte tomu!

Nezáleží také na tom, jak je řidič jezdecky a technicky vyspělý, vzhledem k individuálnímu přístupu a parametrům dráhy se všichni vejdeme a nikdo nebude nikoho omezovat, nikdo nebude upozaďován. Jedinou podmínkou je věk řidiče nad osmnáct let, auto v odpovídajícím technickém stavu, homologovaný výfuk a klasické (ať už civilní nebo sportovní) pneumatiky – otevřené výfuky a obutí s velkými hřeby nehomologovanými pro veřejný provoz je zakázáno, cvočky na pneumatikách Hakkapeliitta jsou v pořádku, pokud je teplota dostatečně nízká, pod nulou, tak, aby nedocházelo k poškození dráhy.

Naše poslední zimní jízdy s Porsche pro akci Benzina, zde z italského Livigna

Celá akce je připravena jako komorní tak, aby si všichni maximálně užili a maximálně zajezdili, důraz tak jako vždy na našich akcích klademe na osobní přístup, osobní jednání a přátelskou atmosféru, nebude nás dohromady víc než deset.

Termín je stanoven na čtvrtek a pátek 31. ledna a 1.února s ohledem na skutečnost, že v sobotu dochází k největšímu přesunu mězi zimními středisky, čemuž se takto vyhneme. Variantou, oblíbenou mezi jezdci, je také prodloužit si pobyt v Rakousku až do neděle a spojit s následným dvoudenním lyžováním, tedy sobotu a neděli vyrazit na sjezdovky.

CENÍK

Posádka 1 osoba/1 auto – 1.300 Eur
Spolujezdec 200 Eur

Posádka 2 osoby/1 auto – 1.500 Eur

Cena zahrnuje kompletní servis, který je k pobytu potřeba. To znamená dvě noci v hotelu se snídaní, kompletní catering ve sněhové aréně – po oba dva dny nealkoholické nápoje, čaj a kávu, samozřejmě také dva dny oběd a pro ty, které by přepadl hlad mimo dobu oběda, tak také dva dny snack ve snow arene.

To znamená, že přijedete a nemusíte se o nic starat, nepřiplácíte ani korunu navíc. K tomu „startovné“ zahrnuje samozřejmě dva dny tréninku ve sněhové aréně pod vedením česky mluvících instruktorů, zapůjčení vysílaček na oba dva dny, zapůjčení laptimeru, fotky, atd.

Cena pro spolujezdce je 200 Eur a obsahuje ubytování v pokoji s jezdcem, snídani v hotelu kombinovanou s kompletním cateringem ve snow aréně. Zjednodušeně řečeno pokud přijede spolujezdec, má kompletní servis ohledně ubytování a jídla jako jezdec. A není problém střídat se, čili pokud od začátku je tady dvojice jezdců, kteří počítají s tím, že pojedou jedním autem a budou se za volantem prohazovat, cena za pobyt je jednoduše 1300 + 200 Eur, tedy 1.500 Eur.

Jsou tady záležitosti, které nejsou zahrnuty v ceně a to je například palivo, napojit vaše auta budete bohužel muset sami. Pak „extras“ v hotelu, tedy nápoje, večeře, masáže. A také na škody způsobené jak ve sněhové aréně, tak také v hotelu – to kdyby například někdo začal na pokoji „řádit jako rocková hvězda.“

HARMONOGRAM

1. den (30.1.)
– příjezd do hotelu, volné odpoledne, wellnes a večeře
– setkání na základní briefing

2. den (31.1.)
– snídaně a odjezd do snow areny
– rozprava s jezdci a rozdělení do skupin
– dopolední trénink
– polední přestávka spojená s obědem v chatě přímo v aréně
– odpolední trénink
– závěrečná rozprava s jezdci a odjezd do hotelu

3.den (1.2.)
– snídaně a následovně check out v hotelu
– odjezd do snow areny
– dopolední trénink
– polední přestávka spojená s obědem v chatě přímo v aréně
– odpolední trénink
– závěrečné vyhodnocení a odjezd k domovu

Ještě jednou tedy ve zkratce:
– jde o plné dva dny ježdění
– instruktoři jsou k dispozici a mluví samozřejmě česky
– cena bez DPH je konečná a zahrnuje vše kromě paliva, nejsou žádné další a skryté poplatky
(cena v Eurech je v kontextu zahraniční lokace, není problém úhrada v CZK dle aktuálního kurzu)
– dráha je vyhrazena pouze pro nás – nebudeme se o ni s nikým dělit
– veškerý servis (jídlo, ubytování, instruktoři, …) je v ceně a plně zajištěn.

Registrace na emailu akce@porska.cz nebo na telefonu 735 000 902
– nabídka je časově omezená vzhledem k unikátnosti akce
– nutná okamžitá rezervace s úhrada zálohy
– limitovaná kapacita 10 míst
– nemáte-li vlastní auto, je zde možnost pronájmu Porsche Boxster a Porsche 911