Expedice Nürburgring 2018

EXPEDICE RING 2018 – NÜRBURGRING od 27. do 30.10. (So – Po/Út)
AKTUALIZOVÁNO: V případě zájmu prosím reagujte obratem, s ohledem na klesající kapacitu ubytování v okolí Nordschleife

Severní smyčka německého závodního okruhu Nürburgring patří mezi naše oblíbené destinace, na které se pravidleně a rádi vracíme. Naše letošní expedice proběhne od soboty 27. října do útery 30. října a my budeme moc rádi, pokud se rozhodnete přidat se k naší výpravě a do proslulého Zeleného pekla s námi vyrazíte.

Harmonogram
27/10 (So) příjezd na místo, školení, teoretická instruktáž, simulátor a videoanalýzy stopy
28/10 (Ne) celodenní jízdy na okruhu
29/10 (Ne) celodenní jízdy na okruhu (oficiální ukončení akce)
. . .
30/10 (Ne) check out a dle osobních preferencí další celodenní jízdy na okruhu/odjezd

Harmonogram je koncipován tak, že se v sobotu odpoledne/večer sejdeme a akci zahájíme teoretickou rozpravou, školením, včetně analýz ideální stopy, videokoučingu, atd., plus si řekneme vše důležité k organizaci. Další den ráno se začne jezdit, ten kdo bude chtít pouze užívat volnosti na dráze, bude jezdit dle vlastního uvážení, zájemci o koučing budou ve spolupráci s instruktorem jezdit a ladit stopu. Večer nás čeká shrnutí prvního dne, zpětná vazba a debata na důležitými benzínovými věcmi. Další den to samé v podobném formátu. Poslední den, v úterý, se ráno odhlásíme z hotelu a ten, kdo bude chtít vyrazit směr domov, vyrazí, ten, kdo bude chtít ještě jezdit, zůstane a bude jezdit…

Inspirace ve formě videa z rekordní jízdy Porsche 919

Zájemci, kteří by chtěli vyzkoušet jízdu na závodním okruhu, ale nemají aktuálně vodné auto nebo nechtějí jezdit svým automobilem, mohou využít nabídku našich aut, a to Porsche Boxster 987 (pohon zadních kol, manuál, 2,7l a 240 koní) a Porsche 911 997 (pohon zadních kol, manuál, 3,6l a 325 koní). V ceně je zapůjčení auta, palivo a instruktor na místě spolujezdce.

Pro zájemce o instruktora na místě spolujezdce ve vlastním autě máme také přirpaveny naše prověřené experty.

CENÍK
Účast na Expedici Ring 2018, včetně ubytování, školení, zapůjčení laptimerů a karty na 8 vjezdů na dráhu, fotek: 850 Eur
Spolujezdec 200 Eur

Instruktor na místě spolujezdce ve vlastním autě: 200 Eur/hod

Pronájem Porsche Boxster na den/20 kol, včetně paliva a instruktora: 1.490 Eur

Pronájem Porsche 911 na den/20 kol, včetně paliva a instruktora: 1.990 Eur

Ceny jsou uvedeny bez DPH a lze je fakturovat jako daňově uznatelné položky, ceny v Eurech jsou uvedeny v kontextu zahraniční akce, samozřejmostí je možnost platby v Kč dle aktuálního kurzu.

Info o detailech a registrace na akce@porska.cz nebo +420 735 000 902