Porška novinky #1: Jedeme do Kopřivnice!

Vážení zákazníci,
dovolte začátkem jarní sezony krátké info z naší strany (nejenom) o tom, co chystáme v rámci servisních aktivit, ale také o novinkách mimo naši branickou servisní základnu.

Přezouvání pneumatik a kontroly před sezonou
I když aktuální počasí je spíše aprílové než jarní, čas, kdy z aut budeme sundávat zimní pneumatiky je pomalu a jistě tady. Objednejte se prosím včas na výměnu zimních pneumatik za letní, jakmile se počasí definitivně odkloní od zimního režimu, je o služby pneuservisu obvykle velký zájem. Totéž platí i pro servisní kontroly a prohlídky mimo předepsaný režim, tedy zejména pro sportovní řidiče, kteří chtějí vyrážet na sportovní, okruhové a řidičské akce. I když to nevyžaduje servisní knížka, doporučujeme auto před sezonou prohlédnou.

Trackday Polygon Kopřivnice (13.4.)
Pokud padla v předchozím odstavci narážka na řidičské akce, tak zde máme s dovolením rovnou pozvánku na jednu z nich. Tak jako v minulém roce i letos zamíříme do areálu kopřivnické automobilky Tatra na tamní polygon. Tradičně akce v komorním duchu v kruhu podobně naladěných lidí, žádná masová záležitost. Omezená kapacita zaručuje maximální možné vyžití, v obrovském areálu připravíme dráhu dlouhou šest kilometrů, která bude zahrnovat různé typy silnic – vlásenky, serpentýny, horizonty, vracečky, prostě všechny typy zatáček, se kterými se můžete setkat při běžné jízda na “okreskách” mimo město a dálnici. Akce je tak vhodná jak pro sportovní řidiče, kteří chtějí ladit svůj jízdní styl, tak i pro účastníky provozu, kteří nemají žádné sportovní ambice, ale chtějí získat jistotu za volantem.

Kromě zajímavé a technické dráhy v délce šesti kilometrů areál nabízí další plochy, například pro trénování jízdy smykem, nebo naopak je zde prostor pro začátečníky, kteří potřebují dostatek prostoru, aby si zautomatizovali řízení auta.

Cena za akci je 9.990 Kč a obsahuje vjezd do areálu na všechny typy připravených stanovišť, zcela bez časového omezení – možnost jezdit na kterékoli připravené dráze bude možná pro všechny jezdce bez omezení, dále je v ceně celodenní občerstvení, zdarma účast pro spolujezdce. Jezdit se bude celou sobotu od rána (cca 8,30) až do večera (dokud budou podmínky v rámci světla bezpečné). Doporučujeme přijet už v pátek, není problém zaparkovat auta přes noc přímo v hlídaném areálu, ubytování doporučujeme v hotel Tatra.

V případě jakýchkoli dotazů – třeba na téma o vhodném automobilu či možnosti pronájmu sportovního auta na akci, či o tom, kde se ubytovat atd., jsme samozřejmě k dispozici, neváhejte nás prosím kontaktovat buď dotazem na tento email nebo na telefonu 735 000 902.

Pokud se chcete rovnou přihlásit, prosím napište na emial rakovan@porska.cz krátkou reakci ve stylu “hlásím se na Kopřivnici.“

Info in Englisch
Info in Deutsch

Závody pro všechny AmaterCup
Tak jako každý rok, i letos spolupracujeme na pořádání amatérských závodů pro všechny nadšence a zájemce o bezpečnou sportovní jízdu autem. Jendoduchá myšlenka – přijet v sobotu ráno na závodní okruh, zajezdit si, po obědě si zajet měřené jízdy na čas… A užít si tak den. Více na www.amater-cup.cz , samozřejmě jsem k dispozici pro jakékoli dotazy.

Vyjížďky za krásami (nejenom) Česka
V reakci na dotazy ohledně tuzemských akcí nezávodního typu, s vyslyšením tipů a návrhů některých našich proaktivních zákazníků, jsme se rozhodli pořádat a vyhlašovat pravidelně-nepravidelné vyjížďky. Akce bude vyhlášena vždy pár dnů před konáním a půjde o jednodenní výjezd, kdy cesta bude cíl. I když ne zcela, idea je sejít se v sobotu či v neděli ráno v Praze, nasnídat se a vyjet po atraktivních silnicích k nějakému dílčímu cíli, kterým může být automobilové muzeum, zajímavá tematická výstava, sraz sportovních aut.

Na akci nebude třeba se nijak předem hlásit a registrovat (i když za stručné “jedu” do sms či mejlu budeme rádi), bude stačit jen dorazit ve smluvený čas na smluvené místo a pohodou jízdou si užít víkendové dopoledne. Mezi první výlety, jakmile se zlepší počasí, plánujeme cestu na Křivoklátsko a do muzea sportovních aut v Lánech, projížďku po oblíbených okreskách na Berounsku, cestu po známé řidičské silnice „Mělník-Dubá,“ a podobně. Sledujte nás prosím na našem webu a na facebooku.

Nürburgring Nordschleife (1.-3.11.2019)
S železnou pravidelností jezdíma na legendární závodní okruh v německém pohoří Adenau, a pojedeme i letos. O podrobnostech akce vás budeme informovat později, předběžně si prosím v případě zájmu poznačte datum 1-.3-listopadu 2019. Pokud se naskytne dřívější termínu, jsou ve hře výpravy na Severní smyčku dvě.

Mugelo, Salzburgring, Hockenheim, Spa a další
Máme v hledáčku další evropské závodní okruhy, právě teď navazujeme spolupráci s evropským pořadatelem okruhových akcí, kterým je PistenClub. V rámci spolupráce pak zamíříme podle zájmu na vybrané lokace a atraktivní evropské závodní okruhy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Vyplňte prosím náš dotazník

Závěrem bychom se na Vás s dovolením obrátili s průzkumem, na jehož základě bychom rádi zlepšili naše služby. Budeme velice rádi, pokud jej vyplníte, platí jak pro nové zákazníky, tak i pro naše stálé klienty, u kterých samozřejmě řadu opovědí známe z osobního jednání, pro zpracování jsou ale takto kompletní data důležitá. Není třeba obávat se o osobní údaje, nic v tomto duchu nebudete vyplňovat. A nezdržíme Vás dlouho, otázky jsou banálně jednoduché a formulované tak, aby Vám dotazník nezabral reálně víc než pár minut. Jako díky za Váš čas a aktivitu rádi poděkujeme osobně u nás u kávy, nebo třeba na nějaké zajímavé řidičské akci.

Odkaz na dotazník je zde „dotazník“