Porška Drivers Academy

Mít Porsche a nejezdit s ním je jako… Jaké přirovnání zvolit pro ilustraci toho, že Porsche je značka, jejíž modely jsou doslova a do písmene připravené nabídnout více než jiné automobily smyslný řidičský zážitek? Možná něco ve stylu „mít kvalitní doutník a nechat ho zahálet v humidoru, mít špičkovou zbraň a nechodit na střelnici, mít lóži v divadle a ignorovat angažmá hvězdy světového formátu.“

Tvrzení o sportovnosti značky Porsche platí, s trochou nadsázky, bez ohledu na to, o jakém modelu je řeč, jakkoli například naftový Cayenne či Panamera mohou být onou příslovečnou výjimkou potvrzující pravidlo. Každopádně ve velké většině vozy značky Porsche, tak jak reflektují charakter, rodokmen, historický odkaz, nabízejí atraktivní a dynamické svezení.

Při dodržení několika jednoduchých podmínek, přičemž tou první je perfektní stav vozu zajištěný patřičným servisem. Druhým aspektem, jako u každé lidské činnosti, je fakt, že aby člověk jezdil sportovně, musí to umět, musí se to naučit, o což se v rámci naší řidičské akademie snažíme. Nabízíme všem příznivcům a zájemcům o řízení nad rámec nutného transportu z místa A do místa B možnost řidičsky se zlepšovat. Roky a roky zkušeností v této oblasti nám dávají širokou paletu možností, jak nabídnout zájemcům o sportovní, bezpečnou jízdu autem to nejlepší zázemí, v rámci dlouholeté spolupráce s etablovanými partnery, renomovanými instruktory, profesionálními závodníky víme, jak na věc.

KALENDÁŘ A HARMONOGRAM AKCÍ 2018
* průběžně aktualizujeme a během roku doplňujeme

Ultimate Trackday Kopřivnice
Jedinečný řidičský event na polygonu automobilky Tatra Kopřivnice
Datum: 7. dubna 2018

AmaterCup Závod #2018
Seriál automobilových závodů pro neprofesionální řidiče a nadšence sportovní jízdy
Závodní okruhy: Písek, Sosnová, Vysoké Mýto
Datum: duben – říjen 2018
Info a registrace na: AmaterCup.cz

Expedice Nürburgring Nordschleife
Výprava na legendární německý závodní okruh
Podrobnosti a detaily připravujeme