Okruhový den na závodní dráze v Sosnové u České Lípy

banner pp sosnova prosinec 2017

Adventní čas lze trávit různě, třeba v nekonečných frontách na dárky, kapry, vánoční stromky… Anebo zcela jinak, za volantem svého oblíbené auta ve společnosti podobně naladěných nadšenců do sportovní jízdy.

Dovolte, abychom vás pozvali na okruhový den na závodní dráze v Sosnové u Česká Lípy. Důležité je datum, a tím je sobota 9. prosince 2017. Sejdeme se v 8.30 v depu závodního okruhu a po krátké rozpravě začneme jezdit, řekněme cca do 16.00 hodin, prostě než se setmí, aby bylo zaručena bezpečnost.

Slibovat sníh by bylo v našich končinách ošemetné, větru a dešti poručit neumíme, nicméně dráha bude stoprocentně klouzat, takže příznivci jízdy bokem, anebo prostě ti všichni, kteří nechtějí zbytečně trápit pneumatiky, mohou být v klidu.

Po celý den bude vjezd na dráhu otevřen bez omezení, přijet může kdokoli s platným řidičským průkazem a vozem v dobrém stavu. Po celý den bude v zázemí občerstvení včetně dostatečné zásoby kávy, čaje a dalších teplých pochutin, které přijdou v chladném počasí vhod.

Cena je 3.990 Kč za osobu a auto v případě, že budete chtít využít služeb kouče na sedadle spolujezdce, který se postará o to, abyste překonali prvotní kroky, odstranili špatné návyky, naladili se skutečnou sportovní jízdu. Startovné pak zahrnuje komplet veškerý servis spojený s účastí – celodenní vjezd na dráhu, kouče, jídlo pro řidiče a spolujezdce, pokud dorazíte ve dvou. Cena, pokud se obejdete bez poradce a přijedete si zajezdit podle své libosti, je 2.490 Kč.

V případě zájmu nás prosím neváhejte oslovit na našich obvyklých kontaktech, rádi zodpovíme veškeré dotazy, vysvětlíme podrobnosti. A budeme se těšit naviděnou v Sosnové!