Porsche Trackday Sosnová 2015

Vyzkoušejte Porsche v rámci okruhového dne na závodní dráze! Sobota 7. listopadu 2015, od 9.00 – 17.00 h
trackday  v sosnové

 

Vážení příznivci značky Porsche a sportovní jízdy,

dovolte, abychom vás pozvali na tuto sobotu 7.listopadu na závodní okruh do Sosnové u České Lípy na okruhový den.

Díky spolupráci s pořadatelem amatérských automobilových závodů, řidičských škol a kurzů, a motoristických podniků, AmaterCup.cz, tady máme možnost, jak se s vámi setkat mimo tradiční městské prostředí, v méně formálním duchu na závodním okruhu.

Program akce je vcelku jednoduchý a zřejmý – od rána až do odpoledne máme k dispozici závodní dráhu v Sosnové ve své maximální konfiguraci s neomezeným vjezdem, a to je skvělá možnost, jak si zajezdit, poznat lépe své Porsche v bezpečném prostředí uzavřeného okruhu, vyzkoušet limity vozu i ty vlastní, řidičské. A mimo dráhu potkat podobně zaměřené nadšence do sportovních aut, využít celodenního cateringu a u čaje či kávy se pobavit o věcech, na které přes týden nezbývá čas…

… a také, v případě zájmu, vyzkoušet některé vozy z naší flotily. Do Sosnové přijedeme s naším Boxsterem, velmi často (a neprávem) opomíjeným modelem značky Porsche, který díky své koncepci pohonu zadních kol s uprostřed uloženým atmosférickým motorem nabízí delikátní vyváženost a jedinečné jízdní vlastnosti. A Porsche Cayenne s benzínovým motorem, pohonem všech kol a (poměrně unikátně) s manuální převodovkou – i Cayenne je Porsche, se kterým lze jezdit na závodním okruhu, dynamicky, sportovně.  Přesvědčte se!


Ilustrační video z jedné z uplynulých akcí na závodním okruhu v Sosnové u České Lípy, pohledem majitele a řidiče Subaru Impreza WRX STI.

Co vás tedy v případě, že se rozhodnete zúčasnit, čeká?
– celodenní vjezd na dráhu bez omezení
– během polední pauzy možnost měřených jízd na závodní dráze
– účast spolujezdce zdarma, v rámci startovného
– celodenní občerstvení pro jezdce i spolujezdce v rámci startovného
– 5 kol v Porsche Boxster
– 5 kol v Porsche Cayenne
– v případě zájmu možnost couchingu z místa spolujezdce ve vašem voze
– couching lze volit operativně a dle zájmu na téma ideální stopa, driftování – jízda smykem, bezpečná sportovní jízda… atd.
– sada fotek z akce, plus onboard video z vaší jízdy
– naše společnost a zájem strávit s vámi den v přátelském duchu a la Porsche
– a hlavně přátelská atmosféra, kterou jsou akce zmiňovaného pořadatele proslulé, až legendární!

Cena akce je 4.990 Kč a zahrnuje vše od startovného pro jezdce, spolujezdce, občerstvení na celý den pro dvě osoby, zapůjčení Porsche Boxster a Porsche Cayenne včetně paliva. V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat, jsme připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy či podat instrukce ohledně platby startovného.

Porsche Park Team

boxster u boxu