Livigno 2016: Projeďte se s Porsche ve sněhové aréně

auta v livignu

Zima se u nás zatím o slovo nehlásí, což ale neznamená, že by nebyl čas přemýšlet o vysloveně zimním řidičském zážitku. Právě naopak, teď je ta správná, respektive poslední příležitost, jak se přihlásit na unikátní řidičskou akci, které se koná na přelomu února a března 2016 v italském Livignu. Čím je Livigno tak specifické a proč se vyplatí o něm, hledáte-li tu nejlepší zimní zábavu za volantem, uvažovat?

Nechme stranou lyžování v proslulém areálu, nám jde teď o auta, a Livigno je místem, které zaručuje se stoprocentní jistotou dokonalou sněhovou pokrývku – máte-li zkušenost třeba s Rakouskem, tak tam takové podmínky nezažijete. Akce se koná „pod taktovkou“ našeho partnera, kterým je AmaterCup, promotér automobilových závodů pro neprofesionální nadšence, a organizátor řidičských akcí a AWD s.r.o. Vše je kompletně zajištěno (ubytování, jídlo, pití, atd.), stačí přijet a jezdit a jezdit a jezdit v úchvatné sněhové aréně.

Pro jaká auta je akce vhodná? Vlastně pro všechna, myšleno tak, že pokud člověk jezdí v zimě, pak by měl vědět, jak se s takovým autem na sněhu a ledu jezdí – účast lze pojmout jako příležitost zlepšit své umění za volantem „každodenního auta.“

Anebo se zaměřit na sportovní aspekt věci, půjčit si u nás a „osedlat“ si Boxstera  nebo 911, a zlepšit jak své řidičské umění v obecné rovině, tak také s ohledem na sportovní styl jízdy. Sníh totiž dovoluje dosáhnout snadněji přilnavosti pneumatik a limitů auta, a zkoušet v bezpečném prostředí řízené smyky a podobné řidičské techniky. A sněhové bariéry tvoří bezpečné hranice dráhy a okolí.

Důležitý je termín – sněhová aréna je pro naše účely rezervována od středy 2. března do soboty 5. března 2016 a lze přijet na dva dny (středa – čtvrtek, pátek – sobota), tři anebo klidně komplet čtyři. Anebo spojit příjemné s ještě příjemnějším a užít si celý týden v Livignu, spojit lyžování s řidičským vyžitím ve sněhové aréně.

Máte zájem se akce zúčastnit, ale nemáte k dispozici vhodné auto? Není problém, obraťte se na nás a my vám rádi nabídneme některé auto z nabídky naší Porsche Park flotily – samozřejmě připravené na sněhové aktivity, na odpovídajícím zimním obutí.

Shrnuto v kostce – vše je zahrnuto v ceně, není problém vzít sebou spolujezdce, které může také jezdit, připraveno je občerstvení na dráze a hotel s polopenzí pro ubytování a čas trávený mimo arénu. Pro podrobnosti, finanční detaily a další dotazy nás prosím kontaktujte, tel 603 580 436 anebo prodej@porschepark.cz.


Video z poslední akce v italském Livignu – široká a pestrá škála aut, dokonalé sněhové podmínky a nádherné prostředí